Yükleniyor...

KURUMSAL

MERKEZ YAZILIM SAN. TİC. A.Ş.

MİSYON-VİZYON


21. yüzyılın en önemli kaynaklarından olan enerjinin doğru yönetilmesini sağlayacak projeler üretmek ve bu projeler eşliğinde Türkiye’nin sanayide daha etkin üretimler yapmasını sağlamak.

1995 yılından bu yana oluşturduğumuz şirket kültürünü ve kazandığımız müşteri güvenini Türkiye çapında bir marka haline getirmek ve gelecek nesillerde de Merkez Yazılım denilince akla işini doğru yapan, güvenilir yazılımlar gelmesini sağlamak.

TARİHÇE


1995 yılında Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan serüvenimiz şu anda tüm Türkiye’de toplam 8 Şehir 10 Organize Sanayi Bölgesi’nde ve ayriyeten 3 firma ile devam etmektedir.

KARİYER


Merkez Yazılım ile ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Merkez Yazılım ekibi olarak yetenekli bireylerin dinamik ekibimize katılması için sürekli araştırmalar yapıyoruz. İleride açılacak pozisyonlarımız için öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.


CV’nizi gönderin.

BASINDA MERKEZ YAZILIM SAN. TİC. A.Ş.


MÜŞTERİLERİMİZBlog-post Thumbnail

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi

Balıkesir’de 6 Organize Sanayi Bölgesi bulunuyor. 2.178 iş yeri kapasitesiyle 7’si Balıkesir’de, 826 iş yeri kapasitesiyle faaliyet gösteren 13 adet Küçük Sanayi Sitesi (KSS) bulunmaktadır.

Blog-post Thumbnail

Ankara | Anadolu Organize Sanayi Bölgesi

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Temelli-Malıköy mevkiinde 4500 hektarlık sanayi alanının tam kalbinde 633 hektarlık alanda yer seçimi işlemlerini tamamlayarak, 31.12.2002 tarihinde 210 sicil numarası ile 410 hektarda organize sanayi bölgesi kurma yetkisi alınmıştır.

Blog-post Thumbnail

Manisa - Akhisar Organize Sanayi Bölgesi

Toplam 292 hektarlık alanda kurulan ve üç aşamada planlanan Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 2.022.740.89 m2 alana sahip, 80 adet sanayi parselinden oluşmaktadır Tahsis edilen 80 parselde 82 adet firma bulunmaktadır.


Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi

43 milyon 250 bin m2 alanıyla Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan Gaziantep OSB 5 bölgeden oluşmaktadır. 1, 2, 3 ve 4. bölgelerde yüzde 100, 5. bölgede ise yüzde 35’lik doluluk oranına ulaşılmıştır.

5 bölgede faaliyet gösteren 1020 işletme yaklaşık 150 bin kişiye istihdam sağlarken, bu bölgelerdeki firmalar dünyanın 175 ülkesine 6 milyar doları aşkın ihracat gerçekleştirmektedir.

Blog-post Thumbnail

Gazipaşa Enerji Grubu

ERE, 1975 yılında İnşaat Yüksek Mühendisleri (ODTÜ-1968) Sn. Ersin ÖZTÜRK ve Sn. Reşat KÖYMEN tarafından bir mühendislik ve inşaat şirketi olarak kurulmuştur.

Blog-post Thumbnail

Melike Tekstil San. Tic. A.Ş.

2000 yılında şönil iplik üretimiyle Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlayan Melike Group, üretim yelpazesine piyasa ihtiyaç ve taleplerine göre Pamuk, Akrilik, Şönil ve Polyester iplik çeşitlerini de dahil ederek ürün çeşitliliği ile birlikte 309.800 m2 açık, 201.300 m2 kapalı alan kapasitesi ve yılda 18.000 ton üretimi ile başarılarını arttırarak sektördeki yerini almıştır.


Blog-post Thumbnail

Kocaeli - Gebze Organize Sanayi Bölgesi

GOSB, sunduğu hizmetler ve modern alt yapısı ile gelişmiş ülkelerdeki endüstri parkları ile eş düzeydedir.

Yabancı sermayenin tercih ettiği GOSB, bünyesinde teknopark kurmuş olan ilk OSB'dir. GOSB, 5.160.000 m2’lik bir alanda yer almaktadır.

Blog-post Thumbnail

Osmaniye - Kadirli Organize Sanayi Bölgesi

Kadirli Organize Sanayi Bölgesi 1997 yılında İl Özel İdaresi %55, Kadirli Ticaret odası %20, Kadirli Belediyesi %25 Hisseli Ortaklığıyla kurulmuştur.

Bölgede 47 adet parselin 43 adedi yatırımcılara tahsis edilmiş olup toplam 157,49 hektar alana ulaşmıştır.

Blog-post Thumbnail

İzmir - Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi

Türkiye'nin en büyük OSB'leri arasında yer alan bölge alanı 13 milyon m²'dir.

Ulusal ve uluslararası pazarda lider konumda olan birçok dev markayı bünyesinde barındıran KOSBİ'de 500'ün üzerinde firma faaliyet göstermektedir.


Blog-post Thumbnail

Kocaeli - Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

GEBKİM – Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi toplam 2.447 Dönümlük araziyi kapsamakta olup, Türkiye‘nin kimya işkolunda kurulan ilk İhtisas Organize Sanayi Bölgesi‘dir.

Gebkim ülkemizin kimya sektöründe güç birliği oluşturarak öncü olmayı ve ideal yatırım ve ticaret ortamı oluşturmayı hedeflemektedir.

Blog-post Thumbnail

Manisa Organize Sanayi Bölgesi

Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 450 hektarlık tevsii alanın 2007 yılı başında yapılaşmaya açılmasıyla toplam 960 hektar üzerinde sanayileşme eşiğini çoktan aşmış, Avrupa ve dünya ekonomileriyle bağlarını kurmuş, sanayi odaklı, kalıcı ekonomik gelişme stratejisine ve buna uygun politikaları oluşturma ve uygulama becerisine erişmiş bir Organize Sanayi Bölgesidir.

Blog-post Thumbnail

Gaziantep - Re/max Gökçem

RE/MAX GÖKÇEM Gaziantep'de 2013 yılı itibariyle açılmış olup an itibariyle 11 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Aktif olarak konut, konut projeleri, ticari dükkan, arsa - arazi, fabrika, depo, ofis ve projelendirme konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.